WARSZTATY I SZKOLENIA OTWARTE

Zapraszamy na organizowane przez Pharma Review szkolenia i warsztaty otwarte. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

SZKOLENIA BRANŻOWE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty szkoleń branżowych. Tematy szkolenia i poruszane zagadnienia dopasowujemy do specyfiki branży, poziomu zaawansowania, potrzeb szkoleniowych oraz strategii Firmy.

KONFERENCJE BRANŻOWE

Od ponad 15 lat organizujemy wysoko cenione konferencje dla branży farmaceutycznej. Współpraca z wybitnymi Ekspertami pozwala nam na poruszanie aktualnej tematyki oraz wymiany doświadczeń w gronie specjalistów.

JAK DZIAŁAMY?

Głównym celem jaki sobie stawiamy jest oferowanie sprawdzonych rozwiązań wynikających z naszych doświadczeń oraz praktyki w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracujący z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne spotkanie o najwyższym standardzie. Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki.
Każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ikona1
ikona2
ikona3
INFOGRAFIKA111

Skorzystaj z formularza kontaktowego i zapisz się na szkolenia

 

KONTAKT

Dlaczego Pharma Review?

Od 15 lat jesteśmy liderem szkoleń i warsztatów dla branży farmaceutycznej. Zawsze rozmawiamy o Państwa potrzebach i możliwościach. Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Współpraca z nimi to prestiż dla nas i gwarancja dla Państwa.

BOGATE DOŚWIADCZENIE

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz praktykę w obszarze transferu wiedzy dla firm sektora farmaceutycznego, wyrobów medycznych i suplementów diety.

WSPÓŁPRACUJEMY Z EKSPERTAMI

Współpracują z nami tylko znani i wybitni Eksperci. Ich wiedza i doświadczenie oraz nasze zaangażowanie zapewniają efektywne szkolenia o najwyższym standardzie.

PROFESJONALIZM

Skupiamy się nad każdym aspektem szkolenia. Wypracowaliśmy najlepsze praktyki a każdy z realizowanych projektów traktujemy indywidualnie.

ZADOWOLENI KLIENCI

Dowodem jakości naszej pracy są opinie najważniejszych recenzentów – naszych Klientów. Wysoka ocena naszych szkoleń motywuje nas do jeszcze lepszej pracy dla Państwa.

Blog

WIĘCEJ

TERMIN GWARANTOWANY: WALIDACJA ARKUSZY KALKULACYJNYCH MS EXCEL 365 WG GAMP 5 I DOBRYCH PRAKTYK W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM

TRENING ONLINE: WALIDACJA ARKUSZY KALKULACYJNYCH MS EXCEL 365 WG GAMP 5 I DOBRYCH PRAKTYK W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM 23 października 2020 r. Start: 10.00 (około 6 godzin) Koszt uczestnictwa w szkoleniu online: 690 PLN netto Szkolenie obejmuje praktyczne podejście do zagadnień walidacji arkuszy kalkulacyjnych wykonanych w MS Excel 365 według GAMP 5. Pokazuje również jak projektować arkusze kal[…]

Termin gwarantowany - szkolenie online: BIOFILM W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM - MECHANIZM TWORZENIA SIĘ BIOFILMU I SPOSOBY JEGO ELIMINOWANIA

szkolenie online: BIOFILM W PRZEMYŚLE FARMACEUTYCZNYM - MECHANIZM TWORZENIA SIĘ BIOFILMU I SPOSOBY JEGO ELIMINOWANIA 27 października (start 10.00 około 6 godzin)Koszt uczestnictwa w szkoleniu online: 590.00 PLN netto Mikroorganizmy - krótka charakterystyka Drobnoustroje najczęściej tworzące biofilm - charakterystyka mikrobiologiczna Etapy tworzenia się biofilmu i jego charakterystyka fizjologi[…]
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
ZORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ
0
ZORGANIZOWANYCH KONFERENCJI
0
ZORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW

Nasi Partnerzy