Szkolenie

Czy Twoja produkcja kosmetyków spełnia wymagania Dobrej Praktyki Produkcyjnej i jest odpowiednio przygotowana na kontrolę sanepidu?
Podczas szkolenia z cyklu WAKACYJNE ABC poznasz najważniejsze aspekty GMP dla kosmetyków oraz dowiesz się, jak zadbać o zgodność z przepisami i uniknąć błędów w dokumentacji i praktyce.
✅ Poznasz wymagania Dobrej Praktyki Produkcyjnej zgodnie z normą PN-EN 22716:2009
✅ Dowiesz się, jak wygląda nadzór nad produkcją kosmetyków ze strony sanepidu
✅ Zdobędziesz wiedzę o kluczowych obowiązkach prawnych w produkcji kosmetyków
📩 Zarezerwuj miejsce już dziś i uporządkuj GMP!
-
Właścicieli i przedstawicieli firm kosmetycznych:Uczestnictwo w szkoleniu pozwala na zrozumienie i wdrożenie wymogów GMP w swojej działalności, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa i jakości produkowanych kosmetyków.
-
Pracowników działów jakości:Szkolenie dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzania kontroli jakości, nadzorowania procesów produkcyjnych i zapewnienia zgodności z normami GMP.
-
Osób odpowiedzialnych za ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych:Wiedza z zakresu GMP jest niezbędna do oceny ryzyka i zapewnienia bezpieczeństwa gotowych produktów.
-
Wszystkich zainteresowanych tematyką:Szkolenie jest otwarte dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat GMP i jego zastosowania w produkcji kosmetyków.
- Aktualnymi wymaganiami prawnymi dotyczącymi produkcji kosmetyków na terenie UE.
- Nową Ustawą o produktach kosmetycznych w kontekście wymogów GMP.
- Wybranymi aspektami GMP w oparciu o normę PN-EN ISO 22716.
-
Produkcja kosmetyków w świetle przepisów prawa
-
Dobra Praktyka Produkcyjna zgodnie z wytycznymi Normy PN EN 22716:2009
-
Nadzór nad produkcją kosmetyków ze strony sanepidu o czym pamiętać należy
Informacje organizacyjne:
Szkolenie organizujemy przez platformę Clickmeeting. Dla zapewnienia bezproblemowego przebiegu wydarzenia, zalecamy korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarki Chrome, Safari, Firefox, Opera lub Edge
Na podstawie informacji uzyskanych z ankiet oceniających szkolenie (program, trenera) oraz potrzeby szkoleniowe uczestników, planujemy kalendarz naszych szkoleń, aby lepiej odpowiadać na potrzeby rynku. Ankiety są także jednym z elementów wspierających poprawę jakość i efektywność naszych programów rozwojowych.